4
5

Оцена сећања: 0

Текст сећања:

Bilo je to jutro 27. februara 2010 god.Probudio sam se cio i veseo jer sam znao da idem na 1. Zvezdinu utakmicu u zivotu.Na utakmicu sam krenuo sa prijateljem oko 16:10.Pre pocetka meca minutom cutanja smo se oprostili od prerano preminulog navijaca Petra Markova.Na tom mecu se prvi put mogao videti novi,moderniji semafor.Mec je krenuo.Secam se da je prvu priliku imao Lekic koji je sutirao glavom tik pored stative.Posle desetak minuta u sesnaestercu je fauliran Nikola Lazetic i sudija je pokazao na belu tacku.Kadu je sutirao i pogodio.Bio sam presrecan ali samo 5,6 sekundi jer je sudija ponistio gol i Kadu je morao ponovo da sutira ali je golman Jagodine odbranio.Nisam mnogo bio tuzan jer posle 4 minuta smo postigli gol.Slobodan udarac je izveo Lazetic koji je dodao Ignjetijevicu i on preciznim sutem postigao gol.Skakao sam od srece a Sever je napravio neverovatnu koreografiju.Takav je rezultat ostao do kraja meca.Posle meca smo pevali razne Zvezdine pesme i bio sam presrecan jer sam 1. put bio na Zvezdinoj utakmici i pobedili smo.